Regulamin Serwera KACMC.PL

1. Logując się na nasz serwer akceptujesz poniższy regulamin, a jego nieznajomość nie zwalnia Cię z jego nieprzestrzegania. Regulamin jest własnością serwera KACMC.PL i zabrania się jego dalszej publikacji przez społeczności innych serwerów.

2. Zakaz cheatowania, czyli używania wszelkiego rodzaju wspomagaczy, które dają przewagę nad innymi graczami. Optifine, minimapa, gamma, healthbar, freelook są dozwolone.

3. Zakaz omijania AFK na wszelakie sposoby.

4. Zakaz tworzenia i ukrywania multikont. Każdy gracz na serwerze może posiadać tylko 1 konto. Jeśli gracz posiada inne osoby w gospodarstwie domowym, które będą grać na serwerze z tego samego adresu IP musi zgłosić to administracji PRZED REJESTRACJĄ NA SERWERZE!

5. Zakaz korzystania z VPN.

6. Zakaz rozpowszechniania danych osobowych (w tym publicznie dostępnych zdjęć z portali społecznościowych, jeżeli osoba, której to dotyczy nie wyraziła na to zgody).

7. Zakaz zabijania na działkach, na których istnieje jakikolwiek warp. Za bezpieczeństwo graczy teleportujących się na warp jest odpowiedzialna osoba, do której należy działka.

8. Zakaz używania nicków uznawanych za wulgarne, podszywające się, zawierające faszyzm, nienawiść i zwyczajnie nieodpowiednich.

9. Zakaz używania skinów oraz peleryn uznawanych ze wulgarne, zawierających elementy faszyzmu i zwyczajnie nieodpowiednich.

10. Zakaz budowania związanego z wulgarnością, erotyką, faszyzmem i zwyczajnie budowli uznawanych za niemoralne i nieetyczne.

11. Administracja nie zwraca żadnych przedmiotów (ani poziomu), których gracz utracił w wyniku jakiegokolwiek błędu serwera lub gry (w tym restartów serwera).

12. Gracz jest zobowiązany do wykonywania poleceń administracji związanych z grą i serwerem.

13. Administrator może mieć własne podejście do każdej osoby, której nadaje karę. Wtedy pod uwagę są brane pozostałe czynniki jak ilość spędzonego czasu na serwerze i dotychczasowe zachowanie gracza.

14. Zakaz celowego i bezmyślnego niszczenia mapy oraz działek innych graczy.

15. Zakaz wykorzystywania i ukrywania błędów gry oraz serwera. Każdy błąd musi być zgłoszony natychmiastowo do administracji serwera (mail, czat w grze, discord).

16. Zakaz tworzenia mechanizmów obciążających serwer i wykorzystywania wszelakich innych sposobów na obciążenie serwera.

17. Zakaz tworzenia, używania i posiadania nielegalnych farm mobów lub raidów.

18. Zakaz reklamowania innych serwerów Minecraft w tym udostępniania zewnętrznych linków na media społecznościowe innych serwerów. Tylko gracz z rangą MEDIA może udostępniać link do własnych mediów społecznościowych.

19. Zakaz podszywania się pod administrację i zastraszania innych graczy.

20. Zakaz nękania, zastraszania oraz jakiejkolwiek formy prześladowania graczy.

21. Na czacie w grze jest obowiązek stosowania powszechnie znanych zasad kultury i etyki. Wszelakie odstępstwa od tych norm będą karane.

22. Bezwzględny zakaz promowania alkoholu, erotyki, homofobii, ksenofobii i faszyzmu. Jeśli chcesz rozmawiać o religii oraz poglądach politycznych zachowaj szacunek i spokój.

23. Zakaz wprowadzania graczy w błąd i namawiania do łamania regulaminu.

24. Wszelaki spam, flood itp. jest zakazany! W szczególności spam na /helpop (anonimowy kanał do kontaktu z administracją serwera).

25. Zakaz wykłócania się z administracją oraz wszelkiego rodzaju prośby w kierunku administracji o przedmioty w grze lub jakąkolwiek formę faworyzacji.

26. Każdy gracz ma prawo odwołać się od kary (jeżeli odwołanie jest zasadne) na Discord lub za pośrednictwem e-mail: [email protected]. Jeżeli odwołanie jest nieuzasadnione i istnieją niepodważalne dowody na złamanie regulaminu, kara ulegnie wydłużeniu.

27. Niniejszy regulamin może ulec zmianie. O każdej zmianie w regulaminie gracze muszą zostać powiadomieni minimum dzień wcześniej!

28. Serwer to własność prywatna. Co za tym idzie – administracja ma prawo nadawać kary i banować na zawsze każdego gracza, który w jakiejkolwiek sposób źle wpływa na atmosferę serwera lub mu szkodzi. Wszystko, czego nie obejmuję regulamin, a co w jakiejkolwiek postaci może negatywnie wpłynąć na serwer (atmosfera i funkcjonowanie) będzie karane przez administrację. Administracja ma prawo karać osoby, które zostaną uznane przez administrację za osoby toksyczne dla środowiska serwera. Wszelkiego rodzaju zamęt, manipulowanie oraz prowokacja może zostać ukarana, jeśli administrator o tym zadecyduję.